RADYATÖR TEMİZLİĞİ

Radyatör Temizliği

Kombinizi yüksek derecede çalıştırdığınız ve kış aylarında doğalgaz faturanız için yüksek rakamlar ödediğiniz halde eviniz ısınmıyorsa petek temizliği işlemi yaptırmanızın vakti gelmiş demektir. Doğalgaz faturanıza yüksek meblağlar ödemek yerine petek temizliği için bütçe ayırarak ısınmaprobleminize kalıcı çözüm sağlayabilirsiniz. Modern tesisat yöntemleri sayesinde peteklerin sökülmesine ihtiyaç olmadan petek temizleme hizmeti özel cihazlar ile kolayca yapılmaktadır. Kimyasal maddeler ve özel cihazlar ile etraf kirletilmeden peteklerde bulunan ve ısınmayı zorlaştıran çamur ve kireç artıkları tamamen temizlenmektedir. Bu hizmet ile tüm kış boyunca daha az doğalgaz faturası öder ve daha fazla ısınırsınız.

Petek temizliği hizmeti mutlaka düzenli aralıklarla alınmalıdır. Aksi takdirde şehrin şebeke suyunu kullanan ısıtma sistemleri olan peteklerde yıllar içinde kireçlenme olacaktır. Kireçlenen petekler dolayısıyla ısı kaybı yaşanır ve kombi daha fazla doğalgaz harcar. Petekler ısıyı mekana iyi bir verimlilikte aktarmadıktan sonra kullandığınız kombinin yeni olması önemli değildir.

Cihazla Radyatör Temizliği

Ev ve işyerlerindeki ısınma problemini tamamen ortadan kaldıran bu çalışma, daha sıcak ve konforlu alanlar yaratmanızı sağlar. Üstelik yakıt masraflarının da azalmasını sağlayıp, bunun için daha az ödeme yapmanıza da yardımcı olacaktır. Modern teknolojiden destek alınarak yapılan cihazlı petek temizliği, konunun kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

Yapılacak şeyleri sizler demeden ve en önemlisi firmamızın elinde bulunan profesyonel cihazlar aracılığı ile tespit ve keşif işlemlerini yaparak sorunları çözmekteyiz. Bu nedenle gelin başka bir petek temizleme işlerini yapan firmalara gitmeden bizler ile sorunlarınızı çözün.

Son derece kısa bir sürede yapılan bu çalışma, peteklerin doğru çalışmasına engel olan tüm sorunların giderilmesini sağlayacaktır. Böylelikle kış aylarında beliren ısınma problemine de doğru bir çözüm sağlamış olursunuz. Aynı gün içinde kolay bir şekilde tamamlanan bu uygulama, herhangi bir zaman kaybı çekmeden iyi sonuçlar almanıza neden olacaktır. Özellikle bunun için ustasından alacağınız hizmet, işlemden son derece memnun ve kısa sürede ayrılmanıza neden olur.

Peteklerin Bakımı Geldiği Nasıl Anlaşılır ?

  • Peteklere dokunduğunuzda yarısı ısınmıyorsa
  • Kombiyi yüksek dereceye getirdiğiniz halde petekler ısınmıyorsa
  • Sıklıkla kirlenmeden dolayı kombi arızasıyla karşılaşıyorsanız
  • Geçtiğimiz 2 yıl boyunca petek temizliği yapılmadıysa
  • Kombinin filtresi sıklıkla tıkanıyorsa
  • Peteğin alt kısmıyla üst kısmı arasında sıcaklık farkı varsa
  • Kombi istenilen sıcaklıkta suyu ısıtamıyorsa
  • Faturalarınız yüksek gelmeye başladıysa
  • Geçen seneye oranla evinizin ısısında farklılık oluştu ise peteklerin bakımı geldiği anlaşılmaktadır diyebiliriz
TOP